SSJ745/G31P Okulary przeciwsłoneczne
Tymi okularami możesz uzupełnić swój wizerunek o dodatek ekstraklasy. Zgodnie z mottem Edel-Optics „SEE AND BE SEEN” będziesz błyszczeć jak gwiazda zrobisz wrażenie w każdym towarzystwie. Okulary SSJ745 są w roku 2025 zupełną nowością na rynku i sprawią, że będziesz na czasie.
Model SSJ745 jest zaprojektowany dla dzieci. Nie tylko wygląda cool, ale jest niezwykle stabilny. Eronomiczna forma,
100% ochrony i bogactwo detali plasują Cię na najwyższej półce.
Polaryzujące lub spolaryzowane szkła, mają zdecydowaną przewagę nad zwykymi. Poprzez zastosowanie specjalnej techniki, irytujące refleksy słoneczne są inimalizowane. Dzięki temu możesz widzieć niewiarygodnie ostro. Czy to w ruchu ulicznym, czy na stoku, nie tylko farby są bardziej intensywne, ale większa się także widoczność.
Ten model został już zamówiony i wkrótce będzie znowu dostępny. Zamawiając go teraz, zapewniasz sobie zakup w atrakcyjnej cenie, a jak tylko towar pojawi się w naszym magazynie, wyślemy Ci twoje nowe okulary W Edel-Optics dokonujesz zakupu z gwarancją najniższej ceny, ponieważ to, co gdzie indziej nazywane jest ofertą promocyjną, jest u nas standardem cenowym.